LT LT

Advento kalendorius Paw Patrol

Kaina:
35.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Nemokamas pristatymas bus taikomas bent vienam iš pristatymo būdų
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Minimaliai netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
6 +
Gamintojas:
ROBLOX
4.0 / 5.0 Viso vertinimų: 67
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Pasitikime žiemos atostogas su Šunyčių patrulių (angl. Paw Patrol) advento kalendoriumi! Šiame šventiniame kalendoriuje vaikai kiekvieną dieną ras naują šventinės tematikos Paw Patrol dovanėlę. Už kiekvienų durelių visada laukia nauja staigmena, o jų net 24!

Kalendoriuje yra vaikų mylimų šventiškai pasipuošusių šuniukų, dvivietės rogės mėgstamiausiems šuniukams, čikaleta (višta) su skrybėle ir šaliku, sniego senis, kalėdinės eglutės ir dar daugiau įdomybių!

Atvėrę visas 24 dovanas, vaikai gali pasitelkti savo vaizduotę ir leistis į naujus nuotykius kartu su Paw Patrol šunyčių komanda bei vykdyti įvairias atostogų misijas!

Švęskite šventes kartu su Paw Patrol (liet. Šunyčiai patruliai) advento kalendoriumi!

Pagrindinės savybės

  • Kalendoriuje slypi 24 skirtingos dovanos, kurios vaikus stebins kasdien: Paw Patrol (liet. Šunyčiai patruliai) advento kalendorius yra smagus ir įdomus būdas pasiruošti žiemos šventėms! Kiekvieną dieną vaikai ras unikalią dovanėlę!
  • Kolekcionuojamos figūrėlės: už kiekvienų durų slypi nedidelė Paw Patrol figūrėlė žiemos atostogų tema! Vaikai ras kalėdiškai pasipuošusius šuniukus patrulius, roges, sniego senį, eglutes ir dar daugiau!
  • Kūrybinis žaidimas: vaikai gali tyrinėti savo vaizduotę ir vykdyti naujas žiemos misijas kartu su Paw Patrol (liet. Šunyčiai patruliai) šunyčiais!
  • Paw Patrol advento kalendorius yra ypatinga šventinė dovana vaikams nuo 3 metų. Sutikite šventes kartu su šunyčiais patruliais!

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.