Konstruktorius 75810 LEGO Stranger Things Aukštyn kojom

Konstruktorius 75810 LEGO Stranger Things Aukštyn kojom
Akcija!
Kaina:
149.00 €  162.00 € 

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Pristatymo trukmė:
2-3 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
14 +
Gamintojas:
Lego
4.8 / 5.0 Viso vertinimų: 115
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Pasaulyje populiaraus „Netflix“ serialo gerbėjai įvertins autentiškas kolekcinio „LEGO® Stranger Things“ žaislo 75810 Aukštyn kojom detales. Galima konstruoti dvi šio tvirto kaladėlių modelio versijas – tikrąją ir Aukštyn kojom. Ypatingo dizaino modelio instrukcijos suteikia galimybę konstruoti drauge su draugais ir šeima. Byers šeimos namas pasižymi Will miegamuoju, svetaine ir valgomuoju. Alternatyviosios tikrovės Aukštyn kojom namo versija pasižymi tais pačiais kambariais, bet jie yra apniūkę, apaugę vijokliais, apleisti ir puikiai pažįstami serialo gerbėjams. Su 8 „Stranger Things“ figūrėlėmis ir jų priedais šis rinkinys taps puikia dovana „Stranger Things“ gerbėjams, kuriems patiks konstruoti ir demonstruoti šį modelį, kaip savo meilės serialui išraišką.

 • Šį „LEGO® Stranger Things“ žaislą sudaro 8 iškart atpažįstamos „Stranger Things“ minifigūrėlės iš „Netflix“ serialo: Eleven, Mike Wheeler, Lucas Sinclair, Dustin Henderson, Will Byers, Joyce Byers, policijos vadas Jim Hopper ir Demogorgonas.
 • Byers namai turi priekinę terasą su baldais, svetainę, valgomąjį ir Will kambarį.
 • Svetainėje gausu smulkmenų iš serialo, pavyzdžiui, šviečianti abėcėlė ant sienos, sofa, kavos stalelis, telefonas, kirvis, lipdukas „ar matei mane?“ ir spąstai Demogorgonui.
 • Will miegamasis yra pagrindinė serialo erdve, todėl ji nuosekliai atkurta su tokiomis smulkmenomis, kaip Will magnetofonas, lova, stalas, stalinė lempa, piešiniai ir filmų plakatai.
 • Valgomajame stovi krėslas, dėžės su kalėdinėmis lemputėmis, žaidimo vaidmenimis taisyklių knyga su lipdukais ir vazoninis augalas.
 • Mansardoje kabo Mind Flyer piešinių plakatai ir Išmintingojo Will burtininko kepurė.
 • Aukštyn kojom rinkinys atspindi „Netflix“ seriale matytą namą, apaugusį baugiais vijokliais, apniūkusį ir apleistą.
 • Policijos vado Jim Hopper visureigis turi nuimamą stogą, kad lengvai pasiektum vidų ir moliūgą, primenantį 2 sezoną.
 • Priedus sudaro Lucas laidynė ir žibintuvėlis, Dustin racija kompasas, Mike žibintuvėlis ir racija, Hopper kavos puodelis, Joyce žibintuvėlis iš Išmintingojo Will piešinys bei Eleven vaflis.
 • Šį kolekcinį „Stranger Things“ modelį sudaro 2 200 dalys, suskirstytos į 11 maišelių, tad vienu metu drauge galima statyti tikrąjį ir Aukštyn kojom namą.
 • Matmenys: 32 cm aukščio, 44 cm pločio ir 21 cm gylio.

 

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.