Konstruktorius LEGO Duplo Kūrybiškas gimtadienio vakarėlis 10958

Kaina:
59.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama mėnesiai:
18 +
Gamintojas:
LEGO
4.6 / 5.0 Viso vertinimų: 83
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Atėjo laikas švęsti su LEGO® DUPLO® Classic Kūrybišku gimtadienio vakarėliu (10958)! Spalvotomis kaladėlėmis ir dalimis trykštantis universalus žaidimo rinkinys atveria didžiausią žaidimo vertę.

Laukia beribės žaidimo galimybės
Lavinkite vaikų vaizduotę ir įgūdžius su LEGO DUPLO Classic Kūrybišku gimtadienio vakarėliu. Su šiuo spalvingu kaladėlių rinkiniu smagios lavinimosi galimybės niekada nesibaigia. Jame yra įkvepiančių modelių tėveliams ir mažyliams surinkti bei viskas, ką galima įsivaizduoti, pradedant gimtadienio torto bei vakarėlio užkandžių gamyba ir baigiant dovanų konstravimu bei figūrėlėmis kaičių žaidimui.

Lavinamieji konstravimo žaislai mažyliams
LEGO DUPLO žaidimų rinkiniai yra puiki dovana mažyliams. Su spalvingomis, lengvomis suimti kaladėlėmis, kurios sužadina vaizduotę ir skatina nevaržomam žaidimui, šie rinkiniai suteikia kūrybos laisvę ikimokyklinio amžiaus vaikams.

  • Puikios vertės LEGO® DUPLO® Classic Kūrybiškas gimtadienio vakarėlis (10958) trykšta spalvingomis kaladėlėmis ir dalimis, kurios supažindina mažuosius konstruotojus su betarpišku konstravimu ir žaismingu lavinimusi.
  • Įkvėpkite mažųjų vaizduotę su 200 spalvingų kaladėlių ir smagių formų, įskaitant žvaigždę ir arbūzą. Šiame universaliame konstravimo rinkinyje tiek visko daug, kad vaikai niekad nesiliaus žaisti ir mokytis.
  • Mažyliams pritaikytos kaladėlės susijungia į gimtadienio tortą, dovanas, vakarėlio užkandžius, skaičius ir ne tik. Tėvai gali padėti konstruoti įkvepiančius modelius arba viską, ką tik gali įsivaizduoti.
  • Vaikams nuo 18 mėnesių amžiaus. Šis smagus lavinamasis žaislas mažyliams su dalimis, idealiai pritaikytomis mažoms rankutėms suimti ir prijungti, taps puikia Kalėdų, švenčių, gimtadienio ar bet kurios progos dovana.
  • Šis 200 dalių rinkinys siūlo neribotas žaidimo galimybes.
  • Derinkite turinį su kitais LEGO® DUPLO® rinkiniais dar įvairesnėms pramogoms.
  • Paprastos konstravimo instrukcijos padeda tėvams ir mažyliams kurti įvairius išradingus modelius. Su tokia gausa dalių kūrybiškumui įkvėpti, nevaržomo konstravimo pramogos bus tokios neišsemiamos, kaip vaikų vaizduotė.
  • Visi LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai yra meistriškai suprojektuoti su išradingomis funkcijomis, skatinančiomis nevaržomą lavinamąjį žaidimą, kuriuo tėvai gali dalytis su savo mažyliais.
  • LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, todėl jie yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų!
  • LEGO® DUPLO® kaladėlės ir dalys mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos tenkina griežčiausius vaiko saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.