Konstruktorius LEGO Technic Ford® F-150 Raptor 42126

Kaina:
99.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
18 +
Gamintojas:
LEGO
4.7 / 5.0 Viso vertinimų: 84
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Pikapų pasaulyje dažnai vadinami „darbiniais arkliukais“, Ford® pikapai garsėja savo galia ir praktiškumu. Nuo šiol galite sukonstruoti nuosavą apdovanojimais įvertintos pikapų serijos modelį su LEGO® Technic Ford F-150 Raptor (42126) rinkiniu. Smagiai leiskite laisvalaikį, tyrinėdami gausybę šio tikroviško modelio ypatybių, pvz., V6 variklį su judančiais stūmokliais ir visų ratų pakabą.

Nuo 1948 metų gaminamas „Ford® F-Series“ yra neblėstantis kokybės ir praktiškumo simbolis. Nuo šiol galite atiduoti pagarbą pikapų pasaulio „darbiniam arkliukui“, atkurdami visas 2021 metų „Ford F-150“ pikapo detales su šiuo LEGO® Technic Ford F-150 Raptor (42126) konstravimo rinkiniu.

Mėgaukitės konstravimu, gėrėkitės detalėmis Šis rinkinys ne tik suteikia įtraukiantį LEGO konstravimo iššūkį, bet ir taps tobula dovana sau ar bet kuriam „Ford F-Series“ gerbėjui. Autentiškas detales sudaro V6 variklis su judančiais stūmokliais, visų ratų pakaba. Taip pat yra 4 atsidarančios durelės, kad būtų patogu apžiūrėti saloną, ir varstomas variklio gaubtas ir kėbulas. Maloniai praleidę laisvalaikį su šiuo projektu, galite eksponuoti savo kolekcinį modelį ir demonstruoti aistrą pikapams.

Atraskite inžinerijos pasaulį LEGO Technic rinkiniuose tikroviškai atkuriami judesiai ir mechanizmai, kurie suteikia LEGO konstruotojams galimybę suprantamai ir realistiškai tyrinėti inžinerinius sprendimus.

  • Atiduokite pagarbą pikapų „darbiniam arkliukui“ konstruodami LEGO® Technic Ford® F-150 Raptor (42126).
  • Mėgaukitės įtraukiančiu LEGO® Technic konstravimo projektu, idealiai pritaikytu suaugusiems ir atraskite daugybę sunkvežimio modelio ypatybių bei funkcijų.
  • Autentiškas detales, įkvėptas tikrojo „Ford® F-150 Raptor“ pikapo, sudaro V6 variklis su judančiais stūmokliais ir visų ratų pakaba.
  • Apžiūrėkite realistiškas salono detales ir 4 atidaromas dureles, varstomą variklio gaubtą ir kėbulą.
  • Įveikę atpalaiduojantį konstravimo iššūkį, galėsite su malonumu eksponuoti savo kolekcinį LEGO® Technic Ford® F-150 modelį.
  • Modelis yra 15 cm aukščio, 42 cm ilgio ir 18 cm pločio.
  • Ieškote geriausios dovanos „Ford® F-Series“ gerbėjams? Šis rinkinys puikiai tiks kiekvienam, mėgstančiam pikapus, šaunius automobilius ir konstruojamus eksponuojamus automobilių modelius.
  • LEGO Technic visata siūlo pažangių konstruojamų modelių LEGO gerbėjams, pasiruošusiems naujam konstravimo iššūkiui.
  • LEGO® Technic komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir kaskart  patikimą sujungimą – nuo pat 1958 metų.
  • LEGO® Technic komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.