LEGO 41424 LEGO® Friends Džiunglių gelbėjimo bazė

Kaina:
57.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
8 +
Gamintojas:
Lego
4.2 / 5.0 Viso vertinimų: 109
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Su Džiunglių gelbėjimo baze įkvėpkite nuotykingam žaidimui su laukiniais gyvūnais (41424). Vaikai ras daug būdų, kaip žaisti su šiuo šauniu džiunglių namelio medyje rinkiniu, pvz., jie galės atidžiai tyrinėti mišką dronu, kad išgelbėtų į bėdą pakliuvusius gyvūnus ir nugabentų juos į kliniką. „LEGO® Friends“ didžiuojasi galėdami paremti „National Geographic“ tyrinėtojų darbą.

Viskuo pasirūpinta
Šis smagus rinkinys patiks daugeliui. Vaikai, mėgstantys dramatiškus ir kūrybiškus žaidimus pamėgsgyvūnų gelbėjimo istoriją, kurioje „LEGO Friends“ Andrea, Mia ir Olivija bei drambliai išgelbėja įstrigusį tinginį. Perveždami sužeistus gyvūnus į džiunglių draustinį vaikai galės atskleisti savo rūpestingąją pusę. Jauniesiems mokslininkams patiks naudotis technologijomis, esančiomis saulės energija varomame apžvalgos bokšte, kuris padeda apsaugoti džiunglių gyventojus.

Nė vienas neliks atskirtas
Supažindinkite vaikus su kūrybiškais ir linksmais džiunglių gelbėjimo serijos rinkiniais, padėsiančiais pasijusti komandos dalimi. Kad konstruoti būtų dar smagiau, atsisiųskite LEGO® konstravimo instrukcijų programėlę ir eikite į „Instructions PLUS“, kuriose vaikai galės pamatyti skaitmeninę savo modelio versiją!

  • „LEGO® Friends“ didžiuojasi galėdami paremti „National Geographic“ tyrinėtojų darbą – jie remiasi savo kūrybiškumu, smalsumu ir aistra, kad apsaugotų nykstančias rūšis mūsų džiunglėse ir padėtų sukurti geresnį pasaulį mums visiems.
  • Leiskite dėl gyvūnų pakvaišusiems vaikams leistis į „LEGO® Friends“ nuotykį ir padėti miške išgelbėti tinginį bei pargabenti jį į džiunglių draustinį su šiuo Džiunglių gelbėjimo bazės (41424) žaidimo rinkiniu.
  • Šis namo medyje žaidimo rinkinys turi 3 sukonstruojamas lėlytes ir 2 dramblių bei 2 tinginių figūrėles. Šaunūs priedai, tokie kaip nešiojamos radijo stotelės, gyvūnų gelbėjimo rinkinys ir robotinis dronas, padeda fantazijai lietis laisvai.
  • Šį gelbėjimo stoties žaidimo rinkinį sudaro klinika ir stebėjimo bokštas, sujungti iš virvių pagamintu tiltu. Draugai galės šokti ant keturračio motociklo ir skubėti į pagalbą medyje įstrigusiam tinginiui bei vėliau laiką leisti trobelėje.
  • Vaikams nuo 8 metų amžiaus patiks šis pakankamai sudėtingas gelbėjimo stoties konstruktorius. Jis bus puiki šventinė arba gimtadienio dovana vaikams, mėgstantiems prižiūrėti ir žaisti su gyvūnais.
  • Namelis medyje yra daugiau kaip 28 cm aukščio ir 31 cm pločio ir puikiai atrodys demonstruojamas. Vaikai galės žaisti kartu su kitomis LEGO® kaladėlėmis, nes visi LEGO žaislai yra suderinami tarpusavyje.
  • Jaudinantiems nuotykiams džiunglėse nereikės baterijų – tinginio medis „įsižiebia“ naudojant rankinio paspaudimo funkciją. Tai reiškia, kad gelbėjimo misiją bus galima žaisti vaidmenimis iš karto vos užbaigus konstruoti.
  • Šis nuostabus džiunglių gelbėjimo žaislas turi aiškias instrukcijas. Kad konstruoti būtų smagiau, atsisiųskite LEGO® konstravimo instrukcijų programėlę ir naudokitės intuityviomis „Instructions PLUS“, kad vaikai galėtų priartinti, pasukti ir peržiūrėti savo konstruojamą modelį.
  • „LEGO® Friends“ rinkiniai atitinka aukščiausius pramonės standartus ir griežtus „LEGO Group“ kokybės kriterijus, todėl jie yra vienodi, suderinami ir lengvai susijungia bei atsiskiria – nuo pat 1958 metų.
  • LEGO® konstruktoriai ne tik atitinka aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus – „LEGO Group“ juos išbando iki maksimumo, kad būtumėte tikri, jog įsigijote vaikams saugų naudoti žaidimo rinkinį.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.