Konstruktorius LEGO Super Mario Nintendo Entertainment System™ 71374, 2646 vnt.

Kaina:
152.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
16 +
Gamintojas:
LEGO
4.1 / 5.0 Viso vertinimų: 98
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Mėgstate videožaidimus? Žaisdavote „Super Mario Bros.™“? O gal tiesiog mėgstate laisvu laiku užsiimti savarankiška kūrybine veikla? Jei taip, šis nostalgiškas „LEGO® Nintendo Entertainment System™“ (71374) modelio rinkinys bus kaip tik jums. Autentiškas ir interaktyvus
Iš kaladėlių sukonstruojama NES gausi realistiškų detalių, tarp kurių yra atidaromas skyrius „Game Pak“ su užfiksavimo funkcija ir valdiklis su prijungiamu laidu ir kištuku. Kompiuterinių žaidimų konsolė turi sukonstruojamą retro stiliaus televizorių su 8 bitų Mario figūrėle slenkančiame ekrane ir veiksmo plytelę, kurią galima nuskaityti su LEGO® Super Mario™ (figūrėlė nepridedama; ją rasite „LEGO® Super Mario™“ pradiniame rinkinyje – 71360), kad jis reaguotų į ekrane pasirodančius priešus, kliūtis ir galias visai kaip „Super Mario Bros.“ žaidime. Kūrybiškos pramogos
Šis unikalus rinkinys yra įkvepiančios LEGO konstravimo rinkinių suaugusiesiems dalis, kurie taps šauniomis dovanomis jums ir draugams, mėgstantiems „pasidaryk pats“ iššūkius ir išdidžiai demonstruoti savo kūrinius.

  • Sužadinkite nostalgiškus prisiminimus konstruodami šią iš LEGO® kaladėlių sukonstruojamą, nuostabių detalių kupiną „Nintendo Entertainment System™“ (71374) ir interaktyvų, 9-tojo dešimtmečio stiliaus televizorių, kuriame rodomas klasikinis „Super Mario Bros.™“ žaidimas.
  • Televizorius turi rankena valdomą slinkties ekraną ir, jei nuskaitysite veiksmo kaladėlę įstatę LEGO® Mario™ (figūrėlė nepridedama) į viršuje esantį lizdą, jis reaguos į ekrane rodomus priešus, kliūtis ir galias.
  • Autentiškos NES kompiuterinių žaidimo konsolės detalės atkurtos LEGO® stiliumi, įskaitant valdiklį ir atidaromą lizdą sukonstruojamam „Game Pak“ su realistiška užfiksavimo funkcija, kad nudžiugintų „Super Mario Bros.™“ gerbėjus.
  • Nesvarbu, ar anksčiau žaidėte NES, mėgstate retro stiliaus daiktus ar tiesiog ieškote įtraukiančio, smagaus, kūrybiško „pasidaryk pats“ projekto, kuris suteiks jėgų, šis 2646 dalių modelio konstravimo rinkinys bus kaip tik jums.
  • Sukonstruojamas televizorius yra daugiau kaip 22,5 cm aukščio, 23,5 cm pločio ir 16 cm gylio ir kartu su NES modeliu taps šauniu papuošimu namuose arba biure. Be to, tai bus geriausia LEGO® dovana draugams, mėgstantiems kompiuterinius žaidimus.
  • Nereikia baterijų – žaiskite su LEGO® Mario™ figūrėle, kurią rasite „LEGO® Super Mario™“ Nuotykių su Mario pradiniame rinkinyje (71360), kad suaktyvintumėte interaktyvias televizoriaus funkcijas.
  • Paprastos instrukcijos padeda užtikrintai konstruoti net neturintiems patirties su LEGO®. Taip pat pridedamas iliustruotas bukletas apie „Nintendo Entertainment System™“ sukūrimą ir klasikinius NES žaidimus.
  • Šis kolekcinis konstravimo rinkinys suaugusiesiems yra įkvepiančių LEGO® modelių rinkinių kolekcijos, skirtos jums, patyrusiems konstruotojams, ieškantiems naujo kūrybinio „pasidaryk pats“ projekto, dalis.
  • LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę, suderinamumą ir sujungimą bei lengvą atskyrimą kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų.
  • LEGO® kaladėlės ir detalės mėtomos, gniuždomos, sukamos, kaitinamos ir kruopščiai analizuojamos siekiant užtikrinti, kad šis unikalus LEGO konstravimo rinkinys atitiktų aukščiausius saugos ir kokybės standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.