LT LT

LEGO® 71754 NINJAGO Vandens drakonas

Kaina:
49.00 €

Į krepšelį
Pristatymo trukmė:
2-5 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
9 +
Gamintojas:
LEGO
4.2 / 5.0 Viso vertinimų: 79
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Suvienyk jėgas su Scuba Zane, NRG Nya ir grėsmingu pulti pasiruošusiu drakonu povandeninėje kovoje prieš piktuosius Maaray sargybinius! Pasiruošk pribloškiančiam reginiui, kai Nya sujungia savo stichijų galias ir tampa nuožmiu Vandens drakonu, kuris gali mojuoti uodega tarsi mirtinu ginklu. Padėk Scuba Zane skubėti į kovą savo šauniu mini povandeniniu laivu. Būtinai atkovok bangos amuletą, kad išgelbėtum NINJAGO® City ateities kartoms!

Su šiuo be galo detaliu Vandens drakono (71754) žaidimo rinkiniu vaikai gali žaisti neįtikėtinas istorijas iš NINJAGO®: Seabound TV serialo. Įspūdingas žaislinis drakonas turi lanksčią galvą, nasrus, kojas, kaklą, sparnus ir judančią uodegą, kurią galima naudoti kaip ginklą, o visa tai įkvėps mažuosius prasmingai žaisti ištisas valandas.

Aukščiausios kokybės žaislai vaikams Drakono žaislas turi 5 minifigūrėles: NRG Nya, Scuba Zane su plaukmenimis, princą Kalmaar ir 2 pavojingus Maaray sargybinius, kuriais vaikai galės vaidinti įspūdingus mūšius dėl neįkainojamo bangos amuleto. Rinkinyje taip pat yra mini povandeninis laivas, kuriame telpa Scuba Zane, ir amuleto eksponavimo stovas.

Šaunūs žaislai nustebinti draugams LEGO® NINJAGO žaislai suteikia galimybę pabėgti į pramogų kupiną fantazijų pasaulį, kuriame išradingi vaikai gali suvienyti jėgas su savo nindzių herojais nesibaigiančiame mūšyje dėl NINJAGO miesto. Nindzių gerbėjai ir jų draugai gali žaisti su milžiniška konstravimo žaislų kolekcija, kurią sudaro galingi robotai, detalūs laivai ir nepaprastai greiti lėktuvai.

  • LEGO® NINJAGO® Vandens drakono (71754) žaidimo rinkinys su itin lanksčiu žaisliniu drakonu, su kuriuo nindzių gerbėjai gali atkurti nuotykius iš NINJAGO: Seabound TV serialo ištisoms valandoms pramogų.
  • Su 5 minifigūrėlėmis: NRG Nya, Scuba Zane, princu Kalmaar ir 2 Maaray sargybiniais, gikluotais šauniais ginklais, kad vaikų žaidimas vaidmenimis būtų įvairesnis.
  • Drakono žaislas pasižymi lanksčiais sparnais, kojomis, uodega, kaklu ir pražiodomais bei sukandamais nasrais ir judančia uodega, kurią galima naudoti kaip ginklą Maaray sargybiniams įveikti.
  • Rinkinyje taip pat yra mini povandeninis laivas su atsidarančia kabina Scuba Zane minifigūrėlei ir neįkainojamas bangos amuletas, kurį galima eksponuoti jūros dugno lopinėlyje.
  • Šis nepaprastai detalus nindzių žaidimo rinkinys vaikams nuo 9 metų amžiaus yra kupinas ypatybių ir minifigūrėlių, o savo kokybe jis neabejotinai paliks neišdildomą įspūdį draugams.
  • Vandens drakonas yra 14 cm aukščio, todėl vaikai gali jį išdidžiai eksponuoti savo kambaryje, įveikę Maaray sargybinius mūšio lauke.
  • Ieškokite ir kitų rinkinių, sukurtų pagal NINJAGO® Seabound TV serialą, įskaitant Lloyd hidro robotas (71750), Begalinės jūros šventykla (71755) ir Hydro Bounty (71756).
  • LEGO® NINJAGO® siūlo nuostabų kūrybiškų žaislų pasirinkimą žaidimui ir eksponavimui, kuris suteikia mažiesiems nindzėms galimybę persikelti į įtaigų fantazijos pasaulį.
  • Daugiau nei 6 dešimtmečius LEGO® kaladėlės gaminamos iš aukšto kokybės medžiagų, kad jos kaskart vienodai susijungtų ir atsiskirtų – tam nebūtini nindzių įgūdžiai ir jėga!
  • LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus saugos standartus, todėl vaikai yra saugiose rankose.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis. 

DĖMESIO ! KALĖDINIU LAIKOTARPIU (VISĄ GRUODŽIO MĖNESĮ) SIUNTOS Į PAŠTOMATUS GALI VĖLUOTI ! PRISTATYMAS Į NAMUS VĖLAVIMAS MAŽESNIS