LEGO 75272 Sitų TIE Fighter

Kaina:
59.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Minimaliai netvarkinga
Prekė:
Prekė ekspozicinė
Rekomenduojama metai:
9 +
Gamintojas:
Lego
4.9 / 5.0 Viso vertinimų: 26
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Atverkite visą galaktiką nuotykių mažiesiems su šiuo itin aptakiu LEGO® kaladėlių modeliu (75272) Sitų „TIE Fighter“ iš „Star Wars: The Rise of Skywalker“! Jis turi kabiną minifigūrėlei, kad vaikai galėtų vaidinti Pirmojo ordino „TIE Fighter“ pilotą, šaudantį šaudyklėmis. Rinkinyje taip pat yra doko bokštas paleidimui nusileidimui inscenizuoti... arba šiam žaislui demonstruoti. Pirmojo ordino mūšiai prieš Pasipriešinimą! Šis rinkinys – puiki dovana vaikams, nes jį sudaro 3 minifigūrėlės – Pirmojo ordino TIE pilotas, Ren riteris ir Finn – su šauniais ginklais, įkvepiančiais vaikus žaisti pirmąjį Pirmojo ordino mūšį prieš Pasipriešinimą. Prie jo galima pridėti 75273 PoE Dameron „X-Wing Fighter™“, kad atsivertų daugiau žaidimo galimybių. Daug meilės pirmiesiems LEGO Star Wars™ rinkiniams! LEGO Group atkuria Star Wars visatos erdvėlaivius, transporto priemones, vietoves ir personažus jau daugiau nei du dešimtmečius ir LEGO Star Wars tapo be galo sėkminga tema. Ji patinka visiems!

  • Išlydėkite vaikus į Pirmojo ordino piloto misijas su šiuo konstruojamu Sitų „TIE fighter“ modeliu (75272), pasižyminčiu 2020 metų sausį pasirodysiančiu aptakiu dizainu, kaip iš „Star Wars: The Rise of Skywalker“!
  • „TIE fighter“ turi atidaromą minifigūrėlės kabiną ir 2 spyruoklines raketas. Rinkinyje taip pat yra doko bokštas paleidimui ir tūpimui bei konstravimo modelio demonstravimui ir 3 minifigūrėlės žaidimui vaidmenimis.
  • Pirmojo ordino TIE piloto, Ren riterio ir Finn minifigūrėlės turi šaunių ginklų, be to, šis rinkinys puikiai dera su Poe Dameron „X-wing Fighter“ (75273) įspūdingam Pirmojo rodino mūšiui prieš Pasipriešinimą.
  • Šis 470 dalių rinkinys su žymiais „Star Wars™“ personažais suteikia smagią ir pasididžiavimą keliančią konstravimo patirtį berniukams ir mergaitėms nuo 9 metų amžiaus ir taps puikia dovana vaikų gimtadieniui, Kalėdoms ar ypatinga proga.
  • Star Wars™ TIE fighter“ modelis yra 21 cm aukščio, 24 cm ilgio ir 22 cm pločio, tad jis įspūdingai atrodys betkuriame kambaryje, jei nebus išskridęs į Pirmojo ordino užduotis!
  • Šiam smagiam „TIE fighter“ konstravimo žaislo žaidimo rinkiniui nereikia baterijų – jis pagamintas vien iš LEGO® kaladėlių ir varomas vien vaikų kūrybiškumu nevaržomiems „Star Wars™“ nuotykiams.
  • Svarstote, ar nupirkti šį „Star Wars™“ rinkinį „LEGO®“ naujokui? Jokių problemų! Prie jo pridedamos paprastos spausdintinės konstravimo instrukcijos. Pradėkite vos atidarę dėžę!
  • „LEGO® Star Wars™“ kolekciniai konstravimo žaislai puikiai tinka vaikams (ir suaugusiems gerbėjams) konstruoti ir demonstruoti, atkurti mėgstamoms scenoms iš sagos filmų ir kurti unikalioms istorijoms su „Star Wars“ personažais.
  • Nereikia naudoti jėgos LEGO® kaladėlėms sujungti arba atskirti! Jos atitinka aukščiausius pramonės standartus, kad užtikrintų vienodą kokybę ir nepriekaištingą sujungimą bei atskyrimą.
  • LEGO® kaladėlės ir dalys kaitinamos, gniuždomos, mėtomos, sukiojamos ir tiriamos, kad kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų griežčiausius saugos ir kokybės standartus šioje žemėje (ir tolimose, tolimose galaktikose!).

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.