LT LT

LEGO 76393 Haris Poteris ir Hermiona Įkyrėlė

Kaina:
139.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Nemokamas pristatymas bus taikomas bent vienam iš pristatymo būdų
Pristatymo trukmė:
2-4* d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
10 +
Gamintojas:
LEGO
4.2 / 5.0 Viso vertinimų: 109
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Palikite jaunosiomis raganaitėms ir burtininkams neišdildomą įspūdį su milžiniškais LEGO® Harry Potter™ Hariu Poteriu™ ir Hermiona Įkyrėle™ (76393).

Didelės žymiosios figūrėlės
Vaikai gali padidinti magiškas pramogas su šiais konstruojamais Hario Poterio ir Hermionos Įkyrėlės modeliais. Abi figūrėlės yra 26 cm ūgio ir pasižymi tokiu pat lankstumu, kaip mažesnės LEGO minifigūrėlės: sukiojamais riešais, lankstomomis rankomis ir kojomis ir judančia Herio Poterio figūrėlės galva. Haris turi nuimamą medžiaginį apsiaustą, be to, abu modeliai gali suimti konstruojamą burtų lazdelę, padedančia vaikus įkvėpti naujoms stebuklingoms žaidimo istorijoms. Veiksmui nuščiuvus, vaikai gali nustatyti norimas 2 Hogvartso™ bičiulių padėtis ir sukurti stulbinančią „Hario ir Hermionos“ puošmeną savo kambariui. Atskiros instrukcijos kiekvienai figūrėlei, suteikia galimybę vienu metu smagiai konstruoti 2 konstruotojams.

  • Palikite jaunosiomis raganaitėms ir burtininkams neišdildomą įspūdį su LEGO® Harry Potter™ Hariu Poteriu™ ir Hermiona Įkyrėle™ (76393).
  • Su konstruojamais Hario Poterio™ ir Hermionos Įkyrėlės™ modeliais su sukiojamais riešais, rankų ir kelių jungtimis bei sukiojama Hario Poterio galva.
  • Šie konstruojami personažai įkvepia išradingam žaidimui stambiu mastu. Nurimus veiksmui, vaikai gali pastatyti modelius norimomis padėtimis ir sukurti kambario puošmeną.
  • Suteikite vaikams nuo 10 metų amžiaus 2 žymiųjų Hogvartso™ mokinį figūrėles, skirtas konstruoti, žaisti ir eksponuoti bei stebinti draugus.
  • Abu modeliai yra 26 cm aukščio ir turi individualias instrukcijas, kad drauge galėtų konstruoti 2 konstruotojai.
  • Haris turi nuimamą medžiaginį apsiaustą, o abu modeliai gali nešiotis konstruojamas burtų lazdeles, kurios padės nutaisyti tikroviškas padėtis, kai vaikai norės eksponuoti savo kūrinį.
  • LEGO® Harry Potter™ žaisluose yra mėgstamų personažų, nuostabių būtybių ir pažįstamų vietovių iš populiarių filmų. Tai – tobula dovana vaikams, kurie nori dalyvauti magiškuose filmų nuotykiuose.
  • LEGO® konstravimo rinkiniai atitinka griežtus pramonės kokybės standartus, visuomet užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą – nuo pat 1958 metų.
  • LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie tenkintų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis. 

* Pristatymas į pašomatus per 2-4 d.d. (jei paštomatų užimtumas didelis pristatymas gali vėluoti , mes už tai neatsakome)
*
Pristatymas į namus per kurjerius 2-4 d.d.