LEGO 76942 JURASSIC WORLD Dinozauro barionikso pabėgimas laivu

Kaina:
72.00 €

Į krepšelį
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
8 +
Gamintojas:
Lego
4.6 / 5.0 Viso vertinimų: 103
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Konstruojamas, plūduriuojantis laivas dinozaurų nuotykiams žaisti

Įkvėpkite vaikus ištisoms valandoms išradingų pramogų su šiuo LEGO® Jurassic World žaidimo rinkiniu, kurį sudaro konstruojamas, plūduriuojantis laivas ir Dinozauro Barionikso figūrėlė.

Padėk Yaz, Dariui ir Owen Grady pergabenti Dinozaurą Barioniksą laivu. Perkelk dinozauro kiaušinius iš katerio į laivą ir saugiai juos patalpink triume. Aprenk veikėjus gelbėjimosi liemenėmis ir vairuok laivą iš kapitono tiltelio. Bet pasisaugok – galingasis dinozauras veržiasi iš savo narvo. Užmigdyk dinozaurą raminamaisiais, kol jis nepaskandino laivo!

Vaikai gali perkelti LEGO® Jurassic World veiksmą į vandenį su šiuo Dinozauro Barionikso pabėgimo laivu (76942) žaidimo rinkiniu. Tai pirmasis LEGO Jurassic World rinkinys su laivais, kurį sudaro konstruojamas ir plūduriuojantis laivas, kuris išlaiko net barionikso figūrėlę. Laive yra dinozauro narvas, sukamasis „prožektorius“ ir kapitono tiltelis, kurį nuėmus patogu pasiekti triumą. Kūrybiškas konstravimas ir žaidimas Šiame rinkinyje taip pat yra dinozauriuko ir 2 žuvų figūrėlės, 4 LEGO minifigūrėlės ir daugybė priedų elementų, pvz., raminamųjų, elektrošokas, dinozaurų kiaušinių, gelbėjimosi liemenių ir kitų istorijoms įkvepiančių elementų, todėl tai bus puiki dovana pažangiems vaikams. Pridedamos nuoseklios instrukcijos, todėl smagiai konstruos net LEGO pradedantieji. Nuotykiai dinozaurų pasaulyje LEGO Jurassic World seriją sudaro aukštos kokybės rinkiniai bet kokiam amžiui, kurie pasižymi tikroviškos formos konstruojamomis dinozaurų figūrėlėmis, minifigūrėlėmis, įspūdingais pastatais ir šauniomis transporto priemonėmis žaisti ir eksponuoti.

• Vaikai gali žaisti vaidmenimis įspūdingą Dinozauro Barionikso pabėgimą laivu su šiuo nuostabiu LEGO® Jurassic World žaidimo rinkiniu (76942), kurį sudaro plūduriuojantis laivas, išlaikantis net dinozaurą!
• Su 4 minifigūrėlėmis: Darius, Yaz, Owen Grady ir sargybiniu, bei lanksčia brionikso, dinozauriuko ir žuvų figūrėlėmis, ir priedų elementais, įskaitant raminamuosius, elektrošoką ir 2 dinozaurų kiaušinius.
• Laivą sudaro kapitono tiltelis, kurį nuėmus patogu pasiekti triumą, dinozauro narvas, sukamasis „prožektorius“. Rinkinyje taip pat yra nedidelis plūduriuojantis kateris.
• Šis aukštos kokybės žaidimo rinkinys, įkvėptas „Jurassic World Camp Cretaceous“ ir kitų „Jurassic World“ istorijų, taps puiki Kalėdų, gimtadienio arba netikėta dovana vaikams nuo 8 metų amžiaus.
• Didelis plūduriuojantis laivas yra 14 cm aukščio, 40 cm ilgio ir 13 cm pločio. Tai pirmasis LEGO® Jurassic World rinkinys su laivais!
• Jūsų mažasis dinozaurų mylėtojas dar neturi LEGO® konstravimo patirties? Nedvejokite. Prie šio 308 dalių rinkinio pridedamos iliustruotos, nuoseklios instrukcijos, tad jie konstruos užtikrintai.
• LEGO® Jurassic World kūrybiški konstravimo rinkiniai suteikia vaikams (ir suaugusiems gerbėjams) galimybę prisiminti scenas iš serialų ir filmų, susikurti unikalių istorijų arba tiesiog eksponuoti šaunius modelius.
• LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, kurie užtikrina paprastą, stiprų sujungimą ir modelių tvirtumą.
• LEGO® kaladėlės ir dalys yra išbandomos maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jos tenkina reiklius pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.