LEGO Betmeno kaukė iš klasikinio TV serialo (76238) 76238

Kaina:
45.00 €

Į krepšelį
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
18 +
Gamintojas:
LEGO
4.8 / 5.0 Viso vertinimų: 25
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Įsitraukite į malonumą teikiantį modeliavimo projektą, atkurdami neužmirštamą klasikinio Betmeno™ TV serialo stilių. Suaugusiems gerbėjams sukurtą LEGO® DC Batman klasikinio TV serialo Betmeno kaukę (76238) malonu konstruoti ir smagu eksponuoti.

Legendinis Betmeno šalmas, kurį galėsite konstruoti ir eksponuoti
Ši iš LEGO kaladėlių atkurta išskirtinė kaukė, kurią dėvėjo Caped Crusader™ iš TV serialo, eksponuojama tikrai patrauks dėmesį ir sulauks susižavėjimo. Sukonstravę šį modelį su informacine lentele ant tvirto pagrindo, didelį malonumą ir pasitenkinimą jausite dar ilgai.

  • Suaugusiems gerbėjams sukurta LEGO® DC Batman™ klasikinio TV serialo Betmeno kaukė Cowl (76238) įkūnija išskirtinį numylėtojo TV serialo stilių.
  • Ši autentiška 372 LEGO® kaladėlių legendinio Betmeno™ šalmo kopija turi tvirtą pagrindą ir prijungiamą informacinę lentelę.
  • Atitrūkite nuo realaus pasaulio ir pasinerkite į įtraukiantį konstravimo projektą, o pabaigę rankų darbą dar ilgai jusite malonumą ir pasitenkinimą užbaigtu modeliu.
  • Šis įspūdingas konstruojamas modelis taps puikia gimtadienio, švenčių arba asmenine dovana suaugusiems Batman™ gerbėjams ir modeliavimo entuziastams.
  • Daugiau kaip 19 cm aukščio, 10 cm pločio ir 12 cm gylio žavingas modelis tikrai patrauks dėmesį ir susidomėjimą eksponuojant namuose ar darbo vietoje.
  • Pridedamos aukštos kokybės lengvai suprantamos instrukcijos, kad šio patrauklaus konstravimo projekto galėtumėte imtis vos atidarę dėžutę.
  • LEGO® rinkinių asortimentas, sukurtas galvojant apie suaugusiuosius, suteikia malonią konstravimo ir eksponavimo patirtį, kuri sužavės bet kurį modelių konstravimo entuziastą.
  • LEGO® konstravimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą kaskart – nuo pat 1958 metų.
  • LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.