LT LT

Lėlė Barbie su vienaragiu Dreamtopia Magic Touch Unicorn & Doll (su defektu)

Kaina:
49.00 €  55.00 € 

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Nemokamas pristatymas bus taikomas bent vienam iš pristatymo būdų
Pristatymo trukmė:
2-4* d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
3 +
4.7 / 5.0 Viso vertinimų: 114
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

DĖMESIO VIENAS DEFEKTAS, NEREAGUOJA Į LEDUS

Suaktyvinkite vaizduotę su Barbie Dreamtopia Magical Lights Vienaragis ir Barbė princesė lėlė! Pasakų mylėtojai gali žaisti tiek daug siužetų su įnoringais šviesos šou ir garso efektais, kuriuos abu suaktyvina liečiant.

Yra keli žaidimo būdai: palieskite arba paglostykite vienaragio kūną, bakstelėkite jo ragą arba pamaitinkite užkandžiu, kad pamatytumėte spalvingas, žvaigždėtas šviesas ir išgirstumėte muziką ar saldžius garsus. Padėkite lėlei Barbei pamaitinti vienaragį su pridedamu ledų kūgio priedu, kad išgirstumėte, kaip jis „graužia“ savo užkandį ir stebės, kaip jis užsidega, arba laikykite vienaragio kūną, kad girdėtumėte šuoliuojančius garsus.

Lėlė Barbė susilenkia per kelius ir po permatomu vaivorykštės sijonu mūvi kelnes, kad galėtų lengvai atsisėsti ant vienaragio nugaros ir važiuoti kartu.

Atėjus miego laikui, bakstelėkite ir palaikykite vienaragio ragą, kad pamatytumėte, kaip jis užmiega su specialiu šviesos raštu, snaudžiančiais garso efektais ir miela lopšine.

Pasakų mylėtojai gali papasakoti įvairiausias fantastiškas istorijas, nes įėję į Dreamtopia pabundi pasaulyje, kuriame svajonės virsta realybe! Surinkite visas Barbie Dreamtopia lėles ir žaislus ir leiskite savo svajonėms išsipildyti.

Sudėtyje yra: Barbie Dreamtopia Magic Touch Unicorn & Doll


Spark imagination with Barbie Dreamtopia Magical Lights Unicorn and Barbie princess doll! Fairytale lovers can play out so many storylines with whimsical light shows and sound effects, both activated by touch.

There are multiple ways to play: touch or pet the unicorn's body, tap its horn or feed it a snack to see colourful, starry lights and hear music or sweet sounds. Help Barbie doll feed the unicorn with the included ice cream cone accessory to hear it "munch" on its snack and watch it light up, or hold the unicorn's body to hear galloping sounds.

Barbie doll bends at the knees and wears pants under her sheer, rainbow skirt so she can easily sit on unicorn's back and ride along.

When it's bedtime, tap and hold the unicorn's horn to watch it fall asleep with a special light pattern, snoozing sound effects and a sweet lullaby.

Fairytale lovers can tell all kinds of fantastical stories because when you enter Dreamtopia, you wake up to a world where dreams become reality! Collect allhe Barbie Dreamtopia dolls and toys and let your dreams set sail.

Contains: Barbie Dreamtopia Magic Touch Unicorn & Doll

Age: 3+

 

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis. 

* Pristatymas į pašomatus per 2-4 d.d. (jei paštomatų užimtumas didelis pristatymas gali vėluoti , mes už tai neatsakome)
*
Pristatymas į namus per kurjerius 2-4 d.d.