LT LT

Lėlė Rainbow High Fantastic Fashion Jade Green

Kaina:
49.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Nemokamas pristatymas bus taikomas bent vienam iš pristatymo būdų
Pristatymo trukmė:
2-4* d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
3 +
4.5 / 5.0 Viso vertinimų: 22
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

„Rainbow High Fantastic Fashion“ žaidimo rinkiniuose yra lėlė, kilimo ir tūpimo tako suknelė, antras laisvalaikio apranga, madingi lėlių aksesuarai ir eskizų knygelė! Vaikams patiks atkurti istorijas iš animacinio serialo ir sugalvoti savo istorijas.

Jade nuo galvos iki kojų yra apsirengusi ŽALIA. Ji turi nuostabius, detalius bruožus, gražius ilgus žalius tiesius plaukus, ilgas blakstienas ir stiklines akis. Surinkite vaivorykštę iš visų nuostabių Rainbow aukštos mados lėlių.

Jade atkeliauja vilkėdama savo juodą suknelę su metaliniu sidabriniu viršutiniu sluoksniu + BONUS – švytinti tamsioje mados detalė. Ir jos firminiai juodi batai iki kelių, kad užbaigtų aprangą. Ir antra apranga – žavingas margintas žalias sijonas ir jaukus juodas megztinis. Aprenkite ją kiekvienoje išvaizdoje, derinkite ir derinkite arba derinkite madas su kitais Rainbow High Fantastic Fashion žaidimų rinkiniais bet kokiu būdu.

 

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis. 

* Pristatymas į pašomatus per 2-4 d.d. (jei paštomatų užimtumas didelis pristatymas gali vėluoti , mes už tai neatsakome)
*
Pristatymas į namus per kurjerius 2-4 d.d.