LT LT

Radijo bangomis valdomas robotas Robosapien baltas

Kaina:
45.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Nemokamas pristatymas bus taikomas bent vienam iš pristatymo būdų
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė ekspozicinė
Rekomenduojama metai:
6 +
Gamintojas:
WowWee
4.3 / 5.0 Viso vertinimų: 50
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas
Robosapien V1 – puikus žaislas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems
Robotas androidas Robosapien V1 – tai daugiafunkcinis šiuolaikinis robotas žaislas, turintis galybę funkcijų. Šį robotą pagamino kompanija WowWee, tačiau idėja buvo pasiūlyta NASA inžinieriaus Mark’o Tilden’o. Žaislas išsiskiria aukšta kokybe ir realistiškais judesiais. Dėl vaizdžios instrukcijos ir ant distancinio pulto šalia mygtukų surašytų komandų Robosapien gali valdyti ir vaikas. Robotas androidas valdomas septyniais mini-varikliais, kurie jam leidžia judėti šešiose ašyse.
 
Robosapien V1 puikiai valdo rankas, viena iš jų paima stambius daiktus, kita – smulkius. Taip jis gali lengvai pernešti įvairius daiktus iš vienos vietos į kitą. Šis žaislas taip pat moka dainuoti, šokti, žaisti futbolą ir netgi žino pustuzinį kung-fu judesių. Robosapien V1 žaisle yra net 67 skirtingos programuojamos funkcijos.
 
Roboto rankose ir kojose įtaisyti specialūs sensoriai, kurie leidžia jam apeiti kliūtis arba priešais jas sustoti. Sensoriai išdėstyti tiek iš roboto priekio, tiek iš galo. Juos galima užprogramuoti, kad aptikęs kliūtį robotas įvykdytų iš anksto numatytas komandas.
 
Kad robotas galėtų greičiau ir lanksčiau judėti galima pasirinkti vieną iš dviejų skirtingų judėjimo greičių. Robotas žaislas Robosapien skleidžia kai kuriuos garsus, pvz., knarkimą ir švilpavimą. Be to, jame įtaisytas akustinis daviklis, kuris suveikia garsiai suplojus arba grojant muzikai. Taigi robotą galima užprogramuoti atlikti įvairius veiksmus reaguojant į garsą.
 
Robote Robosapien V1 yra net iki 87 programuojamų žingsnių variantų. Norint galima atskirai programuoti rankų ir kojų funkcijas. Iš anksto įvedus komandą, robotas ją gali atlikti vienu pulto mygtuko spustelėjimu.
 
Tai įdomi ir puiki dovana, kuri pradžiugins ne tik vaikus, bet ir suaugusius!
Naudojami 4xD, 3xAAA elementai (elementai į komplektą neįtraukti)
 
 
 

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.