TOMMEE TIPPEE konteineris sauskelnėms Sangenic Twist&Click, baltas

Kaina:
18.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė ekspozicinė
Gamintojas:
TOMMEE TIPPEE
4.7 / 5.0 Viso vertinimų: 104
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Tommee Tippee konteineris sauskelnėms Twist & Click yra išskirtinis rinkoje, nes kiekviena sauskelnė jame yra susukama ir atskirai suvyniojama, todėl Jūsų namai apsaugomi nuo nemalonaus kvapo ir mikrobų pasklidimo. Nepriekaištinga švara ir jokių pašalinių kvapų! 

Pagrindinės savybės:

  • Jokių nemalonių kvapų: kiekviena sauskelnė susukama ir suvyniojama atskirai, todėl nemalonus kvapas neišsisklaido net atidarius dangtį.
  • Garantuota apsauga nuo mikrobų: daugiasluoksnė antibakterinė plėvelė GREENFILM™ sunaikina 99% visų pavojingų mikrobų, tokių kaip E. coli ir Staphylococcus Aureus. 
  • Dabar dar ekologiškiau: Twist & Click sauskelnių konteineriai ir papildymo kasetės pagamintos iš 98% perdirbto ir visiškai perdirbamo plastiko, o GREENFILM™ antibakterinė plėvelė tvariai išgaunama iš cukranendrių. 
  • Daugiasluoksnė antibakterinė GREENFILM™ plėvelė: tokio paties storio kaip ir anksčiau, tačiau dabar pagaminta iš biologinės kilmės tvarių šaltinių. 
  • Taupo vietą: šis sauskelnių konteineris talpina iki 28 sauskelnių (2–5 kg dydžio), todėl ištuštinti jį reikia rečiau. Plokščias dangtis patogiai atsidaro prie bet kurios sienos, todėl jis lengvai ras vietą namuose. 
  • Šiam sauskelnių konteineriui rekomenduojama naudoti Tommee Tippee Twist & Click kasetes.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.