Registracija per Facebook
  • Valiuta:
    • $ - Doleris
    • - Zlotas
Produktų kategorijos

Puky balansinis dviratis Laufrad Red

Statusas:
Yra prekyboje
Kaina:
55.00 €
Ši prekė pristatoma nemokamai!
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Šalis:
Vokietija
Spalva:
Raudona
Rekomenduojama metai:
2 +
Gamintojas:
Puky
Kraunasi
5.0 / 5.0 Vertinimų kiekis: 19
Evaluate
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)

Mažas Puky dviratukas-paspirtukas - idealiai tinka besimokantiems važiuoti vaikams.
Nuo 2 metų arba 85 cm ūgio speciali mokymui pritaikyti sėdynė 29 cm - pats žemiausias sėdynės aukštis vaikas mokinasi važiuoti ir vairuoti dviratuką aukštos kokybės poliuretano padangos 220 x 50
Saugios ir patogios rankenos metalinis rėmas, dengtas miltelinio dažymo būdu kokybiški ratukai su guoliais
Vaikas važiuoja į žemę pasispirdamas kojytėmis. Kai jie pramoksta važiuoti, jau gali susikelti kojytes ant platformos. Jei jie pasijunta nestabiliai, jie greitai gali pasiremti kojyte ir jiems netrukdys pedalai. Visi dviratukai/paspirtukai/triratukai parduodami ir siunčiami nesurinkti. Jų surinkimas trunka 15-30 minučių.

Vokiečių firmos Puky šūkis - Judėjimas daro mus protingesniais! Puky produktai ir jų idėja formavosi daugiau nei 60 metų. Šiandien, kai vaikams taip trūksta fizinio judėjimo, Puky produktų filosofija yra kaip niekad svarbi. Puky dviratukai, triratukai, paspirtukai ir kt. gaminiai lydės vaikus nuo pat pirmųjų žingsnių. Judėdamas vaikas ugdys pasitikėjimą savimi ir savo fizinius įgūdžius.K iekviename vystymosi etape vaikas ugdo ne tik tam tikrus fizinius gebėjimus, bet ir intelektualinius bei bedravimo įgūdžius - tiesiog padėkite ir paskatinkite savo vaiką. Puky Jums padės!

Kraunasi
Atsiliepimų kolkas nėra. Būk pirmas!
Kraunasi
Keisti

Turite klausimų??

Kreipkitės el.paštu: arba tel: +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00) . Arba viršuje paspaudę "Kontaktai" užpildykite užklausos formą.
Dėmesio ! Internetinės prekybos asortimentas gali skirtis nuo asortimento esančio Kauno parduotuvėse.

Paskutinės peržiūrėtos prekės

Pirkti
Bendrovė "Jonelis ir Ko" įdės slapukus (angl. cookies) į Jūsų kompiuterį, kad Jums būtų patogiau naudotis mūsų interneto svetainėmis, nebent jūs juos išjungsite. Skaityti daugiau
Sutinku Sutinku